CBC Aura

Size değer veren bir yer. Sizi ve sevdiklerinizi önemseyen bir yapı. Sevgiyle, mutlulukla, içtenlikle yaşanan bir hayat. Siz ve ailenizin tüm ihtiyaçlarını düşünen bir yaşam alanı. Beklentilerinizin çok daha ötesinde, İzmir’in özel bölgelerinden birinde hayallerinizi gerçekleştirmek için Aura’nın temelleri Cebeci İnşaat tarafından atıldı. 
 
Sektörde otuz yıllık güven ve tecrübesiyle kente estetik ve değer kazandıran Cebeci İnşaatın mimarları ve mühendisleri, Aura’yı hayal ettiğiniz hayatı sürmeniz için tasarladı. 
Enerji kaynaklarını tüketmeden doğaya saygılı bir hayattan yana olan Cebeci inşaatın Aura projesi size iyi bir yaşam sağlamak için yola çıktı. Aura, İzmir’in en özel lokasyonunda uygun fiyatları ve size özel ödeme koşullarıyla sizi ev sahibi yapmak için yükseliyor.


Vaziyet Planı

Sevdiklerinizle Aura’nın ortak yaşam alanına çıktığınızda; kamelyalarda sohbeti, yeşil alan içinde dinlenmeyi, açık ve kapalı yüzme havuzlarında sporu, yürüyüş parkurlarında sağlığı, basketbol ve mini futbol sahasında eğlenceyi deneyimleyeceksiniz.

Aura’nın mağazalarında gezerken konforu yaşayacak, sosyal tesislerinde dostluğu paylaşacaksınız.
LOKASYON